Seha Reklam

AKLINIZDA NE VARSA BİR FAZLASI

Logomuzda kullanılan renkler RGB renkleri temsil etmektedir, şeritlerin ucunda kullanılan fırça darbeleri fırçadan dijital reklamcılığa geçişi temsil etmektedir.

VİZYONUMUZ

Başarıya giden yolun müşteri memnuniyeti olduğunu benimseyerek, iş birliği içinde büyük bir özveri, çalışma disiplini, teknolojinin sağladığı tüm yeniliklerden ve etkili araçlardan yararlanarak müşterilerimizi memnun etme gayretindeyiz.

MİSYONUMUZ

2005 yılında faaliyete başlamış olan firmamız deneyimli kadrosu ve güçlü teknik İmkânları ile hizmet vermektedir. 'İnsan merkezli' , 'kurumsallaşmayı ' öne çıkaran 'markalaşmaya gidilen yolu planlayarak müşterilerinin tüm talep ve önerilerini önemseyerek, reklam sektörüne yeni açılımlar getirmekteyiz.


Dijital Baskı, Tabela, Neon, Araç kaplama, Açılış organizasyonları, Kartvizit, Katalog, Davetiye, Broşür, Promosyon ürünleri çalışmalarının tümü firmamızda müşterilerin isteklerine göre hazırlanmaktadır. Doğru, ciddi, saygınlığı ve yenilikçiliği ile tanınan firmamız sizleri de değerli müşterilerimiz arısında görmekten gurur duyarız.

Mutlu Müşteri

Hem üretiyoruz, Hem pazarlıyoruz, Her daim müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik ve bu yolda daima katlanarak ilerleyeceğiz.

Başarı & Kalite

Markamıza her geçen gün değer katıyoruz. Kalite'ye olan düşkünlüğümüz müşterilerimize olan saygımız ile gözümüz devamlı yıldızlarda.

Ar-Ge

Ar-Ge çalışmalarımız hız kesmeden sürekli olarak devam ediyor. Müşterilerimizi her zaman kalite ile buluşturuyoruz.

Çevreye Duyarlı

Üretirken doğayı koruyoruz. Bulunduğumuz yerleri güzelleştiriyoruz.

İSTATİSTİK // UYGULAMA // ÜRETİM

35000+

GRAFİK TASARIM YAPTIK

7500+

İŞ TESLİM ETTİK

9900+

KAHVE İÇTİK

500+

MUTLU MÜŞTERİMİZ VAR

Mutlu Müşterilerimiz

Referanslar
TOP